Booking.com

Srpnová Menorca z Berlína od 1 031 Kč

Chcete v létě ke Středozemnímu moři a například na Mallorce jste už byli? Tak co vyzkoušet její menší ségru – Menorcu! Letenky z Berlína vás na tento půvabný ostrůvek v srpnu vyjdou od 1 031 Kč. Jedná se o letenky s easyJetem, tudíž klasické příruční zavazadlo o normálních velikosti je zaručeno.

Máš rád treky, moře, nedotknutou přírodu, památky, dobré jídlo a ideálně všechno dohromady? Pokud ano, rozhodně na nic nečekej a vydej se v sprnu na krásnou Menorcu, kterou můžeš za pár dní obejít po doslova legendární Cestě koní. Počítejte ale s tím, že sem pojedete v létě, kdy na Menorce panují vedra okolo 35 stupňů. Proto doporučujeme proložit dny v přírodě a na treku koupačkou v moři a zakončit den u nějakého dobrého místního pokrmu. 

Pohodový termín vychází například na 6. 8. – 13. 8. Tento termín rezervujte zde >>

Zobrazit celý článek


Autor: Jíťa – www.zaletsi.cz


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.