Booking.com

Stockholm (Skavsta)

Salónky:

Letiště disponuje jedním salónkem, který umožňuje přístup všem osobám s Priority passem, ale i všem, kteří si vstup zaplatí. Comfort Lounge najdete za rentgen kontrolou, hned poté, co projdete Duty Free Shop. Konzumace alkoholických nápojů je omezena na víno a pivo. Držitelé karet a jejich kamarádi mají možnost využít prioritní security kontrolu Fast Track Security Lane, ale musí si předem vyzvednout voucher na přepážce (Service Desk) naproti Check-in pultům. Sprchy zde nečekejte.

Levné jídlo:

Na Skavstě není příliš široká nabídka služeb. Nabízí jednu restauraci před pasovou kontrolou a druhou za ní. Před security je rovněž možné se občerstvit v obchůdku Pressbyrån nějakým drobným žvancem.

The post Stockholm (Skavsta) appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Štěpán Wenke


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.