Booking.com

TAP slaví 15 let linky z Prahy do Lisabonu

31. 5. 2019

Portugalská letecká společnost TAP Air Portugal právě slaví 15 let existence své pravidelné přímé linky z Prahy do Lisabonu. Přímá linka Praha – Lisabon společnosti TAP Air Portugal, která létá každý den, je jedinou celoročně provozovanou přímou pravidelnou linkou mezi Českou republikou a Portugalskem.

“Od zavedení linky přepravila letecká společnost TAP Air Portugal mezi Prahou a Lisabonem přes 1,1 milionu lidí, což potvrzuje dlouhodobý zájem českých i zahraničních cestujících. Významná část z nich využívá toto spojení také pro přestup do dalších portugalských destinací, ale i pro cesty do Severní a Jižní Ameriky,” uvedl Václav Řehoř, předseda představenstva Letiště Praha.

TAP Air Portugal létá v letní sezoně 2019 mezi Prahou a Lisabonem až 11x týdně. Každý den je plánovaný odlet v 19:15 hodin, v pátek, v sobotu, v neděli a v pondělí nabízí aerolinka i ranní odlety z Prahy. Cestující TAP Air Portugal se tak pohodlně a rychle dostanou do Lisabonu, ale mohou také dále přestoupit do dalších atraktivních destinací – na Madeiru, na Azorské ostrovy či Kanárské ostrovy, do Miami, do deseti různých měst v Brazílii a nově i do Chicaga, Washingtonu a San Francisca.

„Jménem TAP Air Portugal bych velice rád poděkoval všem cestujícím z České republiky, obchodním partnerům z řad cestovních kanceláří a agentur a Letišti Praha za fantastickou vzájemnou spolupráci v průběhu uplynulých 15 let. Začínali jsme v Praze dne 1. června 2004, krátce po vstupu České republiky do EU, formou tří letů týdně. Díky Vaší přízni a důvěře, jsme dokázali růst na českém trhu a dnes nabízíme právě jedenáct přímých letů týdně,“ uvedl Jan Čurda, Sales Manager pro Českou republiku & Slovensko za TAP Air Portugal.

Slavnostní oslavy 15. výročí linky z Prahy do Lisabonu se včera v prostorách Letiště Praha zúčastnil za leteckou společnost TAP Air Portugal pan David Jacinto, Head of Sales pro Severní a Střední Evropu, a za Letiště Praha pan Jiří Vyskoč, výkonný ředitel leteckého obchodu.


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.