Booking.com

Tchaj-wan z Mnichova za 10 630 Kč

Když už se v poslední době objeví letenky na Tchaj-wan za lákavou cenu, téměř výhradně za nimi stojí letecká společnost Air China. Ani dnešek není výjimkou a my vás upozorňujeme na zpáteční letenky z Mnichova do metropole Tchaj-pej za prima cenu 10 630 Kč. Vybírat můžete z termínů během podzimu letošního roku, tedy období, které je pro poznávání ostrova naprosto ideální. Pokud tedy ve vašich letošních plánech figuruje návštěva tohoto krásného ostrova, tak neváhejte a začněte ji plánovat. Třeba rovnou v termínu od 18. do 27. října  >> REZERVUJ ZDE

A proč se vydat zrovna na Tchaj-wan? Jedná se totiž o velmi rozmanitý ostrov, kde na relativně nevelké ploše (zhruba jako polovina České republiky) můžete vystoupat na vrcholky třítisícových hor, ale zároveň se i vykoupat na nádherných plážích hned trojice moří. Břehy Taiwanu totiž omývá jak Východočínské, Jihočínské, tak i Filipínské moře. Velký kontrast také slibuje pohled na moderní metropoli s mrakodrapy v podobě Tchaj-peje v porovnání s klasickými příbytky místních rolníků obhospodařujících zdejší rýžové pole ve vnitrozemí. Vynechat byste neměli ani výlet do národních parků Taroko, Yushan či Yangmingshan.

Ubytování

Přímo v tchaj-wanské metropoli bychom si vybrali tento tříhvězdový hotel se snídaní v ceně za 548 Kč/os./noc anebo tento jednoduchý Cabin Inn za 424 Kč/os./noc. Mnoho dalších nabídek z celého ostrova na vás tradičně čeká na Bookingu, Hotels.com či Agodě.

Víza

Občané České republiky nejsou zatíženi vízovou povinností při pobytech kratších 90 dní, jejichž účelem je turismus.

 

Náhled letenky z Mnichova do Tchaj-Peje za 10 630 Kč

The post Tchaj-wan z Mnichova za 10 630 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Tonda Jelinek


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.