Booking.com

Tchaj-wan z Vídně za 10 503 Kč

Nejlevnější letenky z blízkého okolí České republiky na Tchaj-wan se v poslední době staly výhradním artiklem letecké společnosti Air China. Nejinak je tomu i dnes, kdy upozorňujeme na letenky z Vídně do Tchaj-peje s velmi příznivou cenovkou – 10 503 Kč. Dostupné termíny naleznete během podzimu (říjen – prosinec), kdy na ostrově panují ideální podmínky pro pěší turistiku. Takže by jistě měli zbystřit milovníci hikingu a objevování přírodních krás, které na cestovatele čekají nejen v tamějších kopcích. Itinerář cesty pak obsahuje vždy jeden přestup v Pekingu (ten na zpáteční cestě je trochu delší – 10hodinový).

A proč se vydat zrovna na Tchaj-wan? Jedná se totiž o velmi rozmanitý ostrov, kde na relativně nevelké ploše (zhruba jako polovina České republiky) můžete vystoupat na vrcholky třítisícových hor, ale zároveň se i vykoupat na nádherných plážích hned trojice moří. Břehy Taiwanu totiž omývá jak Východočínské, Jihočínské, tak i Filipínské moře. Velký kontrast také slibuje pohled na moderní metropoli s mrakodrapy v podobě Tchaj-peje v porovnání s klasickými příbytky místních rolníků obhospodařujících zdejší rýžové pole ve vnitrozemí. Vynechat byste neměli ani výlet do národních parků Taroko, Yushan či Yangmingshan.

Ubytování

Po příletu do Tchaj-peje doporučujeme využít zázemí tohoto oblíbeného tříhvězdového M Hotelu za 541 Kč/os./noc. Další pohodovou možností, kde složit hlavu bude tento Green World Hotel za 607 Kč/os./noc. Baťůžkářům by měl stačit tento skromný Backpackers Hostel za 297 Kč/os./noc.

Víza

Občané České republiky nejsou zatíženi vízovou povinností při pobytech kratších 90 dní, jejichž účelem je turismus.

 

Náhled letenky z Vídně na Tchaj-wan za 10 503 Kč

 

The post Tchaj-wan z Vídně za 10 503 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Tonda Jelinek


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.

Komentáře: