Booking.com

Tel Aviv z Vídně od 899 Kč

Akce za pár stovek do pouštního Ejlatu se objevují relativně často. Pro potenciální zájemce o kulturní bohatství Izraele je to ale celkem nevhodný výchozí bod, neboť se na samém jihu země nevyskytuje příliš mnoho atrakcí kromě pláží u Akabského zálivu, turistických hotelů nebo hraničního přechodu do sousedského Jordánska. Pro větší komfort, ušetření času i peněz je hlavní město Tel Aviv ideální možnost, kde začít pouť po Svaté zemi nebo se jen tak odreagovat v ruchu pobřežního velkoměsta. Pro cestování po okolí si můžete půjčit auto nebo využít autobusovou dopravu, která je v Izraeli poměrně vyspělá. Nicméně si dejte pozor na „šabat“, který začíná v pátek večer a končí s východem prvních hvězd v sobotu po setmění. Během této doby si toho moc nenakoupíte, a hlavně se ani nikam nedopravíte hromadnými prostředky, neboť se jedná o dobu odpočinku.

Izrael na vlastní oči můžete vidět i vy. S Wizzairem z Vídně nejlevněji 15. – 22. 1. za 899 Kč. Pokud nechcete čekat až do ledna, je možné vyrazit už třeba na prodloužený víkend 18. – 21. 5. za 1 156 Kč.

 • Rezervujte: přímo přes webové stránky společnosti  Wizzair
 • Zavazadla: v ceně malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
 • Dostupnost: květen 2019 – únor 2020 (kromě letních prázdnin)
 • Příkladové termíny:
  • 18. – 21. 5. za 1 156 Kč
  • 30. 5. –  8. 6. za  1 362 Kč
  • 20. – 26. 11. za 1 542 Kč
  • 4. – 10. 12. 1 798 Kč
  • 15. – 22. 1. za 899 Kč
  • 19. – 26. 2.  za 1 542 Kč

Ubytování

Útulné místečko na přespání po příletu do Tel Avivu najdete třeba v apartmánech Rena’s House za 362 Kč / os. / noc nebo Crown Sea Apartments za 970 Kč / os. / noc.

Nabídky ubytka v dalších lokalitách vás pak čekají na Hotels.com nebo na Booking.com.

Autopůjčovna

Pro lepší cestování po celém Izraeli jistě oceníte vlastní káru, která Vám dozajista přijde vhod. Nejenže ušetříte spoustu času na přesunech, ale veškeré cestování bude daleko pohodlnější. Navíc vás nezaskočí šabat, během kterého nejezdí žádné autobusové spoje. Mrkněte se do naší autopůjčovny na dostupné možnosti.

Náhled letenky z Vídně do Tel Avivu za 899 Kč

The post Tel Aviv z Vídně od 899 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Štěpán Wenke


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.