Booking.com

Thajsko na Vánoce z Prahy za 13 135 Kč

Vánoce se v Evropě již téměř změnily ve svátky konzumu. Máte toho dost a rádi byste utekli někam za klidem a odpočinkem? A co takhle oblíbené Thajsko? V návaznosti na aktuální nabídku velmi dobře hodnocené letecké společnosti Qatar Airways byste o tomto plánu měli začít směle přemýšlet (ale ne příliš dlouho, ať vám letenky neuletí před nosem). Vybírat můžete z několika variant a destinací zároveň. Nejpohodlnější spojení bude z Prahy, odkud pořídíte zpáteční letenky do Bangkoku za 13 135 Kč, přičemž nejzazší termín odletu je 13. prosince (resp. 15. 12. s cenovkou 13 561 Kč) a cesta zpět se nabízí buď těsně před anebo naopak krátce po Novém roce.

Další možností je letět do Bangkoku z Mnichova 13 084 Kč. Tento tarif vám umožní vybírat z odletových termínů až do 19. prosince (návrat pak klidně až po Novém roce). Stejnou termínovou dostupností disponují na odletu z Bavorska i Chiang Mai (za 13 252 Kč) na severu Thajského království či Krabi (za 13 233 Kč) vybízející ke strávení dovolené na oblíbených ostrovech jako Ko Lanta a Ko Yao Yai.

Není těžké pochopit, proč je Thajsko stále tak populární. Každý si tam najde to svoje. Pro lidi, kteří si chtějí odpočinout na křišťálově čistých plážích jako vystřižených z katalogů cestovek, jsou vhodné ostrovy na jihu země. Objevitelé vyrazí naopak na sever do džungle na úžasné treky nebo si půjčí motorku a dají si takový malý soukromí roadtrip po tamních zakroucených silničkách. A hlavně, nebude vás toho mnoho stát. Thajsko je velmi levná země.

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač
  • Zavazadla: 1 ks odbaveného á 30 kg + příručák
  • Dostupnost:
    • z Prahy: září 2019 – leden 2020 (odlety do 15. 12.)
    • z Mnichova: září 2019 – únor 2020 (odlety do 19. 12.) dle cílové destinace
  • Termíny:
  • Tip: Máte-li v plánu po Thajsku hodně cestovat, tak zvažte nákup open-jaw letenek z Mnichova a zkombinujte libovolné destinace z výše uvedených.

Ubytování

Náklady na ubytovací služby vás v Thajsku neuzruinují ani v hlavní sezoně během prosince. V Bangkoku směle doporučíme tento populární tříhvězdový CHERN Hostel za 352 Kč/os./noc anebo tento jednoduchý Smile House nedaleko pulsující ulice Khao San za 359 Kč/os./noc. Další nabídku bydla po celém Thajsku naleznete na Bookingu, Agodě či Hotels.com. 

Víza

Do Thajského království víza nepotřebujeme. Tedy za předpokladu, že pobyt nepřesáhne 30 dnů.

 

Náhled letenky z Prahy do Bangkoku za 13 135 Kč

Náhled letenky z Mnichova do Bangkoku za 13 084 Kč

 

The post Thajsko na Vánoce z Prahy za 13 135 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Tonda Jelinek


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.