Booking.com

Tip: Extra levné zpáteční letenky na Mallorcu za 60 Kč

Zaleťte si na největší z Baleárských ostrovů na Mallorcu! Můžete se vydat za relaxem nebo si levně půjčit auto a objet krásy ostrova. Extra levné zpáteční letenky na leden pořídíte s Laudamotion za 60 Kč. Odlet je z Berlína. Letět můžete na týden, 14 dní či pouze na pár dní. Dostupných je pouze pár termínů.

Příkladový termín: 17. – 22.1. 2019   cestovní období: leden

VÍCE TERMÍNŮ

Mallorca

V Palmě stojí za zmínku gotická katedrála La Seu, která se nachází poblíž přístavu.  Další fotogenické místa najdete na jihovýchodě ostrova např. Cala s’Almunia, Cala Figuera, Cala des Moro, Cala Llombards. Tyto pláže jsou ale snadně dostupné autem, proto čekejte více lidí.  Za zmínku stojí také Platja Es Trenc, která je asi půl hodiny od Palmy, nicméně je občas kvůli řasám zavřená. Další zastávkou může být místní klášter Sanctuari de Cura, odkud je hezký výhled. Rozhodně se ale vyhněte „německým“ letoviskám Magaluf a Arenal. Jde o rušná letoviska s přeplněnými bary a plážemi.

Ubytování

Ubytování na Mallorce můžete bookovat přes Booking nebo Alpharooms. Ceny se pohybují kolem 13 tisíc pro 2 osoby na 10 dní.

Jak do Berlína? 

Paradoxně zaplatíte více za jízdenku na letiště. Do Berlína využijte jízdenek od Elines.cz. Z Berlína do Prahy zaplatíte 440 Kč za jednosměrnou jízdenku, jízda trvá cca 4 hodiny.