Booking.com

Tip: Zpáteční letenky na Mallorcu 🏝️ během zimy od 117 Kč

9. 12. 2018
Publikoval:
108 přečtení

Zaleťte si během zimy na největší z Baleárských ostrovů na Mallorcu! Můžete se vydat za relaxem nebo si levně půjčit auto a objet krásy ostrova. Zpáteční letenky během zimy pořídíte s Ryanairem od 117 Kč. Odlet je z Berlína. Letět můžete na týden, 14 dní či pouze na pár dní. Dostupných je pouze pár termínů.

Příkladový termín: 26.– 30.1. 2019   cestovní období: leden a únor

VÍCE TERMÍNŮ

Mallorca

V Palmě stojí za zmínku gotická katedrála La Seu, která se nachází poblíž přístavu.  Další fotogenické místa najdete na jihovýchodě ostrova např. Cala s’Almunia, Cala Figuera, Cala des Moro, Cala Llombards. Tyto pláže jsou ale snadně dostupné autem, proto čekejte více lidí.  Za zmínku stojí také Platja Es Trenc, která je asi půl hodiny od Palmy, nicméně je občas kvůli řasám zavřená. Další zastávkou může být místní klášter Sanctuari de Cura, odkud je hezký výhled. Rozhodně se ale vyhněte „německým“ letoviskám Magaluf a Arenal. Jde o rušná letoviska s přeplněnými bary a plážemi.

Ubytování

Ubytování na Mallorce můžete bookovat přes BookingAlpharooms či můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 725 Kč!

Jak do Berlína? 

Paradoxně zaplatíte více za jízdenku na letiště. Do Berlína využijte jízdenek od Elines.cz. Z Berlína do Prahy zaplatíte 440 Kč za jednosměrnou jízdenku, jízda trvá cca 4 hodiny.

The post Tip: Zpáteční letenky na Mallorcu 🏝️ během zimy od 117 Kč appeared first on Obleť svět.

zobrazit celý článek


Author: makak


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ

Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.
Ty nejlepší hotely a penziony vyhledávejte zde