Booking.com

Toronto z Prahy se zavazadlem – 10 303 Kč

Vyrazte během října do jednoho z nejvíce kosmopolitních měst na světě, navštivte nedaleké Niagarské vodopády a zafanděte na jednom ze zápasů NHL. Do Toronta můžete vyrazit kombinací Jet Airways a ČSA 1. října s návratem 8. října za 10 303 Kč Rezervuj tento příklad >> Odlet je z Prahy, v ceně je navíc 23 kg zavazadlo k odbavení, které již na letech do zámoří běžné není.

Ubytování

V dojezdové vzdálenosti metrem do centra Toronta vychází slušně tohle ubytování za 692 Kč/os/noc, trochu dráž ale blíže centru pak mrkněte na tenhle pěkný hotel.

Víza

Do Kanady si bude potřeba předem zajistit elektornickou registraci eTA. To hravě zmáknete na těchto stránkách za pár minut a po zaplacení správního poplatku 7 CAD je vaše.

Autopůjčovna

Abyste nebyli fixováni jen na pobyt v konkrétních městech, tak nebude od věci si na pár dná zapůjčit auťák a oblast kolem Velkých jezer a řeky Sv. Vavřince pořádně projet. Podívejte se do naší autopůjčovny a vyberte si káru dopředu.

The post Toronto z Prahy se zavazadlem – 10 303 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Jirka Spolek – www.zaletsi.cz


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.