Booking.com

Toronto z Wroclavi od 9 018 Kč

Vydejte se do největšího města země javorového listu, do Toronta, a to během podzimu a následující zimy. Letenky z polské Wroclavi vás vyjdou od 9 018 Kč. Velice příjemně vychází i přestupy ve Frankfurtu, tudíž na cestě nestrávíte moc času.

Toronto si určitě zamilujete, jelikož patří k nejkosmopolitnějším městům současné Kanady a je často označováno za jedno z kanadských měst s nejlepšími podmínkami pro běžný život. Kromě příjemné atmosféry a krásných pohledů, které toto město nabízí, určitě nikdo nepohrdne návštěvou nedalekých Niagarských vodopádů, které jsou úchvatné za každého ročního období. Fanoušci hokeje zas mohou využít této akce a zaletět si na jeden ze zápasů NHL.

Super termín vychází například od 5. 11. – 13. 11. Tento termín rezervujte zde >>

  • Rezervujte: přímo v našem kalendáři
  • Zavazadla: klasické příruční zavazadlo
  • Dostupnost: listopad 2019 – březen 2020
  • Termíny:

Ubytování

Přímo v centru Toronta se můžete ubytovat v tomto jednoduchém hotelu za 1 048 Kč/os./noc anebo využijte možnosti bydla v tomto guesthousu za 942 Kč/os./noc.

Další nabídku ubytovacích kapacit v Torontu i jeho okolí naleznete na Hotels.com či Bookingu, případně na AirBnB.

Víza

Do Kanady si bude potřeba předem zajistit elektronickou registraci eTA. To hravě zmáknete na těchto stránkách za pár minut a po zaplacení správního poplatku 7 CAD je vaše.

 

Autopůjčovna

Abyste nebyli fixováni jen na pobyt v konkrétních městech, tak nebude od věci si na pár dní zapůjčit auťák a oblast kolem Velkých jezer a řeky Sv. Vavřince pořádně projet. Podívejte se do naší autopůjčovny a vyberte si káru dopředu.

Náhled letenky z Wroclavi do Toronta za 9 018 Kč

 

The post Toronto z Wroclavi od 9 018 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Jíťa – www.zaletsi.cz


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.