Booking.com

Transylvánie z Vídně od 513 Kč

Vydej se přes léto na několik dní do Rumunska s výhodnými letenkami od Wizzairu s odletem z vídeňského letiště. Výlet lze pojmout jako návštěvu měst a památek, kterými je transylvánský region bohatě poset nebo sbalit spacák, stan a ešus a vyrazit na týden na dobrodružný čundr. Obě varianty jsou možné během letních měsíců z Vídně do Kluže např. 22. – 29. 6. za 513 Kč.

Oblast Transylvánie, známá též jako Sedmihradsko, se bezpochyby proslavila především díky legendární postavě Drákuly, jehož hrad se spletitými chodbičkami si můžete prohlédnout v obci Bran. Příletové město Kluž patří k jednomu z nejnavštěvovanějších měst v Rumunsku a společně s jeho okolím se může pyšnit spoustu atraktivními místy hodné prozkoumání. Kromě již zmíněného hradu za návštěvu stojí národní park Piatra Craiului s mnoha krasovými jevy, historické město Brašov s jednou z nejužších uliček v Evropě nebo divoká rumunská příroda s vesničkami, kde se jako by zastavil čas.
Byla by chyba nezmínit, že regionu Transylvánie dominují Jižní Karpaty neboli Transylvánské Alpy, které vybízejí k několikadennímu toulání a stanování. Na to jsou rumunské hory jako dělané. Vydejte se s kamarády na pořádný letní puťák, který vás nabije neopakovatelné zážitky.

  • Rezervujte: přímo přes webové stránky společnosti Wizzair
  • Zavazadla: v ceně malé kabinové zavazadlo o maximálních rozměrech 40 x 30 x 20 cm
  • Dostupnost: léto 2019
  • Příkladové letní termíny:

Ubytování

Po příletu do Kluže bychom na pohodlné přespání zvolili jednoduchý Pensiunea Caramell za 353 Kč / os. / noc, luxusnější Hotel Athos za 608 Kč / os. / noc nebo prostornější apartmán Villa-Hotel Escala za 844 Kč / os. / noc. Za branami města bychom samozřejmě sáhli po stanu, který poslouží jako přístřešek v přírodě mimo civilizaci.

Další nabídky klasického ubytka v Kluži a okolí využijte bohaté nabídky serverů Hotels.com, Booking.com nebo stránku s apartmány AirBnB.

Náhled letenky z Vídně do Kluže za 513 Kč

 

 

 

 

The post Transylvánie z Vídně od 513 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Štěpán Wenke


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.

Komentáře: