Booking.com

Trinidad a Tobago z Prahy za 13 240 Kč

S velmi pěkným tarifem přichází United Airlines a lákají cestovatele k výletu na samotný jih Karibské oblasti. Zpáteční letenky z Prahy do Port of Spain ležícím na ostrově Trinidad pořídíte za 13 240 Kč. Cestou za oceán vás v obou dvou směrech čeká vždy jeden přestup v New Yorku, přičemž zejména ten 10-hodinový při cestě na Trinidad přímo vybízí i k rychlé návštěvě Manhattanu. Tarif obsahuje i odbavené zavazadlo, byť v Karibiku toho k životu opravdu mnoho nepotřebujete. A kdy se můžete do malého ráje na zemi vydat? Téměř kdykoliv od konce srpna do začátku října, stačí si vybrat z termínů v našem kalendáři.

Souostroví Trinidad a Tobago leží na jižním okraji Karibiku nedaleko jihoamerických břehů. Čeká vás zde ničím nerušená pohoda, dlouhé písečné pláže a skvělé možnosti potápění či šnorchlování (popř. i dalších vodních aktivit). Opomenout bychom však neměli ani krásnou přírodu lákající zejména na aktivitu zvanou „birdwatching“ neboli pozorování ptactva (na ostrovech se totiž vyskytuje několik stovek druhů).

Pokud vás to z Trinidadu potáhne i na Tobago, využijte k přesunu buď tyto trajekty anebo letecké spoje společnosti Caribbean Airlines.

Ubytování

Vzhledem k velmi pozdnímu příletu bychom vám určitě doporučili minimálně první noc strávit v Port of Spain. Vyberte si zde třeba takovýto dobře hodnocený apartmán za 873 Kč/os/noc. Při hledání dalšího bydla by vám neměl uniknout tento dobře hodnocený hotel se snídaní v ceně ve městě Couva na západním pobřeží ostrova Trinidad za 595 Kč/os./noc včetně snídaně. Při preferenci jiného typu bydlení vám dobře poslouží Booking či Hotels.com.

Víza

Ke vstupu na území Trinidadu a Tobaga našinci žádné vízum nepotřebují. Rozhodně byste však neměli opomenout přestupy v USA, kvůli kterým vám vzniká povinnost zařídit si elektronickou registraci ESTA. Hravě si ji zvládnete vyklikat za pár minut na této stránce. Poplatek za registraci činí 14 USD.

Autopůjčovna

Abyste z návštěvy ostrova Trinidad resp. Tobaga vytěžili maximum, určitě se vyplatí disponovat pomocníkem ve formě vlastního auťáku. Mrkněte se proto do naší autopůjčovny a nenechte nic náhodě… jen mějte na paměti, že se na obou ostrovech řídí vlevo!

Náhled letenky z Prahy na Trinidad za 13 240 Kč

The post Trinidad a Tobago z Prahy za 13 240 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Tonda Jelinek


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.