Booking.com

Trip 4v1: Mallorca 🇪🇸 + Ženeva 🇨🇭 + Bilbao 🇪🇸 + Londýn 🇬🇧 od 2 075 Kč

Procestujte během jara 4 destinace v Evropě za super cenu. Kombinací levných letenek navštívíte ostrov Mallorca, Ženevu, Bilbao a Londýn. Multi-city letenky přes 4 letiště s odletem z Vídně pořídíte od 2 075 Kč. 

Příkladový termín:  27.3. – 9.4. 2019  cestovní období: březen a duben

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si jarní eurotrip

Pokud vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli zaletět na trip později, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.

Mallorca

Můžete buď relaxovat nebo si půjčit auto a objet krásy ostrovy. V Palmě stojí za zmínku gotická katedrála La Seu, která se nachází poblíž přístavu. Další fotogenické místa najdete na jihovýchodě ostrova např. Cala s’Almunia, Cala Figuera, Cala des Moro, Cala Llombards. Tyto pláže jsou ale snadně dostupné autem, proto čekejte více lidí. Další zastávkou může být místní klášter Sanctuari de Cura, odkud je hezký výhled. Rozhodně se ale vyhněte „německým“ letoviskám Magaluf a Arenal. Jde o rušná letoviska s přeplněnými bary a plážemi.

Ženeva

Druhé největší město Švýcarska nabízí osobitou atmosféru a nádherné okolí Ženevského jezera.  Na projití Ženevy Vám stačí den, všechny památky jsou v okolí historického centra. Navštívit můžete katedrálu St-Pierre, muzea v okolí a nebo se můžete projet lodí po Ženevské jezeře.

Bilbao

Bilbao  je největší město v Baskicku, autonomním společenství v severním Španělsku. Naleznete zde Guggenheimovo muzeum, největší atrakci Bilbaa, které bylo dostaveno v roce 1997. Nevynechejte ani staré město – Casco Viejo katedrálu sv. Jakuba a Plaza Nueva, kde můžete ochutnat některé z nejlepších pintxos – tapas ve městě. Zavítat můžete také na trh Ribera, kde najdete čerstvé ryby a zeleninu.  Hromadnou dopravou se pak můžete dostat i na pláž Playa Arrietara za městem.

Pexels / Pixabay

Londýn

V Londýně navštivte Big Ben, Buckingham palace, Piccadilly Circus, Tower Bridge, Hyde park a Trafalgar square a mnoho dalšího. Z letiště Stansted se dostanete levně do centra se společností Easybus, která nabízí jednosměrné jízdenky už od 1 GBP.

Unsplash / Pixabay pod licencí CC

Ubytování

Na Mallorce seženete ubytování kolem 1 100 Kč, v Ženevě se ubytování pohybuje od 1 600 Kč, v Bilbau pak kolem 800 Kč na noc pro 2 osoby a v Londýně od 1 600 Kč.  Ubytování hledejte na booking.com a nebo také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč či využijte 10% slevu na booking.com.

The post Trip 4v1: Mallorca 🇪🇸 + Ženeva 🇨🇭 + Bilbao 🇪🇸 + Londýn 🇬🇧 od 2 075 Kč appeared first on Obleť svět.

zobrazit celý článek


Autor: makak


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.