Booking.com

Turecko – Istanbul z Prahy za 1 108 Kč

Turecký nízkonákladový dopravce Pegasus před pár okamžiky spustil promo akci, v jejímž rámci nabízí zpáteční letenky z Prahy do Istanbulu za skutečně parádních 1 108 Kč. V rámci akce pojmenované příznačně „1 Euro & Taxes“ tedy za zpáteční letenky zaplatíte 2 € + taxy, což suma sumárum činí oněch 1 108 Kč. Akce platí do neděle nebo do vyprodání zásob a vybírat můžete z termínů od 20 . listopadu do 15. prosince. Z našeho pohledu bude ideální časovou dotací prodloužený víkend od pátku do pondělí, resp. od čtvrtka do neděle. Tak s nákupem příliš dlouho neotálejte, neboť letenky mohou být brzo fuč!

Kde Aghata Christie nejpravděpodobněji dopsala Vraždu v Orient expresu a Agent 007 točil celkem tři ze svých 24 slavných „bondovek“? V Istanbulu – městě, které i vaše sny zaručeně změní ve skutečnost! Inspirujte se vůní orientu, nepřeberným množstvím barev, přeplněnou městskou dopravou, Velkým bazarem a šíleně sladkým jablečným čajem, co tu vypijete po dobře uzavřeném obchodě. Skvostným chrámem Hagia Sofia, očekáváním rybářů lovících na mostě vedoucím ke Galatské věži. Plavbou po Bosporu kolem tajuplné dívčí Dívčí věže, projížďkou v historické tramvaji z náměstí Taxim, procházkou potemnělým podzemím v Basilica Cistern a kebabem, protože ten nikde nechutná tak dokonale, jako právě zde!

 • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce 
 • Zavazadla: 1 ks příručního zavazadla s limitem 8 kg
 • Platnost akce: do 25. srpna
 • Dostupnost: 20. listopad – 15. prosinec
 • Příkladové termíny:
  • 22. – 25. 11. za 1 108 Kč (pá – po)
  • 29. 11. – 2. 12. za 1 108 Kč (pá – po)
  • 6. – 9. 12. za 1 108 Kč (pá – po)
  • 12. – 15. 12. za 1 108 Kč (čt – ne)

Ubytování

Bydlo v Turecku nepatří mezi nákladné položky. Mrkněte se na Booking, Hotels či AirBnB a objevte to pravé ořechové.

 

Náhled letenky z Prahy do Istanbulu za 1 108 Kč

The post Turecko – Istanbul z Prahy za 1 108 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Tonda Jelinek


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.

Komentáře: