Booking.com

Týden dovolené v Senegalu ve skvělém 4* hotelu s all inclusive za 19390 Kč (last minute)

29. 11. 2018

Pokud toužíte vyrazit v nadcházejících dnech za teplem někam do exotiky, můžete právě teď využít zajímavé last minute nabídky cestovní agentury Invia.cz a v termínu 7.12. – 15.12.2018 vyrazit za skvělou cenu 19390 Kč letecky z Prahy na týdenní dovolenou do Senegalu. V rámci last minute nabídky je nyní tento zájezd prodáván se slevou 38% a jeho součástí je ubytování ve fantasticky hodnoceném (hodnocení Invie 9,1 z 10) 4* hotelu Royal Horizons Baobab s programem all inclusive.

Bližší informace o zájezdu a rezervace zde

Hotel se nachází mezi písečnou pláží a lagunou La Somone. Komplex je vystavený v tradičním africkém stylu a nabízí ubytování ve dvoupatrových budovách a v bungalovech, které jsou rozesety v krásné rozlehlé zahradě, která v délce více jak 0,5 km kopíruje pláž. Volný čas lze trávit na pláži, na prostorné terase u dvou bazénů, nebo procházkami po okolí s nádhernou přírodou. Dětský klub ocení především rodiny s dětmi. Hotel má i unikátní klidovou zónu (v jižní části areálu u pláže i bazénu), kde neprobíhají animace a nehraje hlasitá hudba. Klienti hotelu velice kladně hodnotí bohatou a chutnou hotelovou kuchyni. Celý resort sousedí s přírodní rezervací Réserve Naturelle Communautaire de la Somone, kde hnízdí řada vzácných ptáků.

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

Aby vás na cestách nezaskočily nějaké nepříjemnosti, nezapomeňte si sjednat to správné cestovní pojištění. Kromě zdraví si můžete pojistit zavazadla, zpoždění letu, ale i odpovědnost za nechtěně způsobené škody.
Cestovní pojištění, které bude odpovídat vašim představám a cenovým možnostem vybírejte ZDE

Neptune

29.2.-21.3.2020 , Polopenze

58 755 Kč

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 4,


Royam Hotel

27.3.-9.4.2020 , Polopenze

36 635 Kč

Doprava: Letecky (Praha)
Hvězdiček: 4,
Hotel na mapě