Booking.com

U Smartwings nově jen s kabinovým zavazadlem

Dalo se to čekat. Největší letecký dopravce na pražském letišti Smartwings dál „vylepšuje“ své služby a potichu mění podmínky letenek u všech destinací. U Smartwings jsme byli zvyklí, že v ceně letenky máme i 15 kg k odbavení, to se na podzim zvýšilo dokonce na 23 kg. Teď ale po vzoru ostatních aerolinek zavazadlo k odbavení v ceně nebude. Budeme si ho moci dokoupit za 650 Kč/os/směr, tedy podobně, jako to mají už ČSA.

Podle našich informací se dají letenky se zavazadlem koupit stále ještě pro odlety do 31. března 2019. Po tomto datu již pořídíte za stejnou cenovku letenky bez zavazadla.

Smartwings tedy zdražují. Pokud jste si chtěli v hlavní sezóně koupit zpáteční letenku na Krétu, cena byla obvykle (už tak dost šílených) 8000 Kč včetně zavazadla. Nyní za letenku se zavazadlem zaplatíte téměř 10 000 Kč. Za tuhle cenu se v klidu dostanete třeba  z Vídně do Los Angeles a ještě vám zbyde pár kaček na ubytko.

Příklad, kdy Smartwings ještě měli v ceně zavazadlo Praha – Tel Aviv 30. 3. 2019

A po „parádní úpravě, zavazadlo již není. Ale cenovka je samozřejmě stejná Praha – Tel Aviv 5. 4. 2019

The post U Smartwings nově jen s kabinovým zavazadlem appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Jirka Spolek – www.zaletsi.cz


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.