Booking.com

USA – Dallas, Los Angeles, Miami atd. za 8 356 Kč

Letecká společnost British Airways ve spolupráci se American Airlines pokračují v krasojízdě posledních dní. Včera jste mohli ulovit letenky z Prahy do New Yorku za 7 929 Kč, dnes poté Montréal či Toronto z Vídně od 7 920 Kč. Další dostupné destinace, kam můžete využít aktuálního akčního tarifu, jsou tradičně Los Angeles a San Francisco (ty se však vyskytují v akcích relativně často), ale také v poslední době akcemi opomíjené Miami na Floridě, anebo Dallas v Texasu, kam bývá akcí jako šafránu. Zpáteční letenky z Vídně do všech zmíněných destinací na území Spojených států amerických jsou k mání za 8 356 Kč.

V obou dvou směrech vás čekají velmi rychlé přestupy v Londýně, což je jistě příjemný bonus. Na druhou stranu letenky v základním tarifu tradičně obsahují jen příruční zavazadlo. Odbavené je poté za příplatek 50 €/ks/směr.

Ubytování

Napříč jednotlivými cílovými destinacemi v USA seženete nejlepší nabídku ubytovacích kapacit na Hotels.com či oblíbeném Bookingu. Od věci nebude ani zamířit na čím dál populárnější platformu AirBnB.

Víza

Za účelem návštěvy Spojených států amerických na kratší časový úsek nepotřebujete víza. Stačí když si opatříte elektronickou registraci ESTA. Tu získáte online po vyplnění formuláře na těchto stránkách. Následně zaplatíte administrativní poplatek ve výši 14 USD a registraci máte na světě.

Autopůjčovna

Jak na Floridě, tak v Kalifornii i Texasu se vám určitě bude hodit vlastní auťák. Nenechte nic náhodě a mrkněte se na široký výběr k nám do naší autopůjčovny.

 

Náhled letenky z Vídně do Miami za 8 356 Kč

 

The post USA – Dallas, Los Angeles, Miami atd. za 8 356 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Tonda Jelinek


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.

Komentáře: