Booking.com

USA – Miami, New York, San Francisco atd. z Berlína od 6 704 Kč

Aerolinky z letecké aliance One World nás nepřestávají zásobovat velmi lákavými letenkami do Spojených států amerických. Tentokráte se jedná o spolupráci British Airways a American Airlines, přičemž odlety jsou naplánované z Berlína. Vybírat poté můžete z dostatečného množství destinací na severoamerickém kontinentu od Bostonu s New Yorkem či Miami na východním pobřeží až po kalifornské Los Angeles a San Francisco. Ceny zpátečních letenek v zimním cestovním období (leden – březen 2020) začínají na 6 704 Kč  v případě Bostonu. Další destinace vycházejí jen o pár stokorun dráže.

Ubytování

Při svých cestách do New Yorku vždy volíme tento pohodový hotel v Queensu za 1 280 Kč/os./noc včetně snídaně a nikdy jsme nebyli zklamáni. V případě hledání dalšího bydla v New Yorku či v některé z jiných cílových destinací se spolehněte na Booking, Hotels či AirBnB.

 

Náhled letenky z Berlína do Bostonu za 6 704 Kč

The post USA – Miami, New York, San Francisco atd. z Berlína od 6 704 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Tonda Jelinek


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.

Komentáře: