Booking.com

USA z Berlína a Mnichova od 6 606 Kč

Velká akce do různých různých měst Ameriky! Zaletět si za velkou louži nyní můžete z Berlína a Mnichova od 6 606 Kč. Jedná se o kombinaci více aerolinek, převážně ale British Airways, Finnair, Iberia a American Airlines apod. Letenky za tuto cenu se dají sehnat na podzim a v zimě, až do března následujícího roku. Na výběr máte Chicago, Denver, Miami, Las Vegas, Austin, Nashville a nechybí ani oblíbený New York.

Téměř do jakéhokoliv města si můžete zaletět v období od 7. 11. – 17. 11, i do Denveru. Tento termín rezervujte zde >>

Ubytování

Veškeré ubytování hledejte na osvědčených portálech jako je Hotels.com, Booking.com a AirBnB.

Víza

Pro návštěvu Spojených států amerických na kratší časový úsek nepotřebujete víza. Stačí když si opatříte elektronickou registraci ESTA. Tu získáte online po vyplnění formuláře na těchto stránkách. Následně zaplatíte administrativní poplatek ve výši 14 USD a registraci máte na světě.

 

Autopůjčovna

Pokud se chystáte na delší trip po krásách Ameriky, určitě doporučujeme si půjčit auto. To si můžete vybrat u nás v autopůjčovně.

Náhled letenky z Mnichova do Denveru za 6 606 Kč

Náhled letenky z Berlína do Chicaga za 6 694 Kč

Náhled letenky z Berlína do New Yorku za 6 746 Kč

The post USA z Berlína a Mnichova od 6 606 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Jíťa – www.zaletsi.cz


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.