Booking.com

Vietnam z Mnichova za 8 048 Kč

Využijte parádní akci aerolinky Air China a podívejte se do východní Asie, konkrétně do Vietnamu. V systému jsou k dispozici různě dlouhé termíny od března do června za skvělou cenu, která podráždí nejednoho cestovatele.

Prozkoumejte tuto krásnou zemi plnou rýžových políček, národních parků a jiných zajímavých míst. Čeká na vás například oslnivý ostrov Phu Quoc s nádhernými plážemi, nebo národní park Phong Nha-Ke Bang, který se pyšní záznamem v dědictví UNESCO. Pokochat se je možné ze sedla motorky a při větších přesunech například mezi Hanojí a Ho Chi Minovým městem využít lokální aerolinky Jetstar či VietJet.

Drobnou nevýhodou je dlouhý přestup v Pekingu na cestě tam i zpět. Dá se nicméně využít na rychlou prohlídku města nebo třeba Velké čínské zdi a díky tranzitním vízům za to nic neplatit.

Stačí si tedy zabalit a můžete vyrazit! Příkladovým termínem může být Mnichov – Hanoj s Air China 7 – 16. 5. za 8 048 Kč.

Ubytování

Ve Vietnamu se vysokých cen za ubytka rozhodně nebojte! Jako tip jistě poslouží krásný hotýlek v Hanoji nesoucí název BlueHome s cenou 250 Kč / pokoj / noc, nicméně doporučujeme vybírat především až na místě, kde je často možné cenu srazit smlouváním.
Další ubytovací zařízení najdete klasicky na Booking.comHotels.com a nebo na asijské verzi bookingu na Agodě.

Víza

Pro návštěvu Vietnamu budete potřebovat víza. Dobrá zpráva ovšem je, že pokud váš pobyt nepřekročí 30 dní, během kterých neopustíte zemi (jednovstupová víza), tak o ně můžete zažádat online. Stačí nahrát svou fotografii, kopii datové stránky Vašeho pasu a uhradit poplatek 25 USD. Následně vám do 3 pracovních dní přijde vyrozumění, v jehož rámci získáte přístupový kód a právě ten vám umožní tisk víza.

Více info naleznete v našem článku o vízech do Vietnamu.

Náhled letenky z Mnichova do Hanoje za 8 048 Kč

The post Vietnam z Mnichova za 8 048 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Štěpán Wenke


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.