Booking.com

Vietnam z Vídně za 10 997 Kč

Zaleťte si do Vietnamu v rámci aktuální akce aerolinky Air China a cestou se v rámci stopoveru přes den stavte v Pekingu na návštěvě Velké činské zdi a Zakázaného města. Zpáteční letenky z Vídně vás přijdou na pěkných 10 997 Kč. V ceně je navíc 1 odbavené zavazadlo.

Vietnam je jedna ze zemí „must to visit“! Ideální způsob, jak poznat tuto jihoasijskou zemi, je půjčit si motorku a projet ji ze severu až na jih (celých 2 000 km) jen na dvou kolech. Začít můžete na severu v Ha Giangu a odtud přes nádherné lokality jako Tam Coc, Phong Nha, Hue, Dalat až do bývalého hlavního města. Věřte, že to bude nezapomenutelný zážitek! A na co určitě nezapomenout? No rozhodně ochutnejte tradiční jídla jako Pho nebo Bun Bo nam Bo. A jako správní Češi určitě nepohrdnete pivem za 5 Kč nebo domácím rýžovým či kukuřičným vínem. Jen pozor, ani zde se nesmí řídit s vysokou hladinkou v krvi

Využijte tuto jedinečnou nabídku a vyberte si některý z mnoha dostupných termínů. Vídeň – Ho Či Minovo město např. 26. 11. – 13. 12. se zastávkou v Pekingu za 10 997 Kč v našem kalendáři termínů.

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

Ubytování

Ubytování po celé zemi vás nevyjde na mnoho. Po příletu do hlavního města Vietnamu složte hlavu buď v příjemném Lamo Boutique Hotel za 354 Kč / os. / noc nebo ve 4* krasavci The Alcove Library Hotel za 510 Kč / os. / noc.

Další ubytovací zařízení najdete klasicky na Booking.com, Hotels.com a nebo na asijské verzi bookingu na Agodě.

Víza

Pro návštěvu Vietnamu budete potřebovat víza. Dobrá zpráva ovšem je, že pokud váš pobyt nepřekročí 30 dní, během kterých neopustíte zemi (jednovstupová víza), tak o ně můžete zažádat online. Stačí nahrát svou fotografii, kopii datové stránky Vašeho pasu a uhradit poplatek 25 USD. Následně vám do 3 pracovních dní přijde vyrozumění, v jehož rámci získáte přístupový kód a právě ten vám umožní tisk víza.

Pro zastávku v Pekingu do 144 hodin vízum nepotřebujete.

Náhled letenky z Vídně do Ho Či Minova města za 10 997 Kč

 

The post Vietnam z Vídně za 10 997 Kč appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Štěpán Wenke


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.

Komentáře: