Booking.com

Víkendové letenky do Bruselu 🇧🇪 z Prahy za 1 013 Kč

Vydejte se na prodloužený víkend do Bruselu! Víkendové letenky do Bruselu během letních měsíců pořídíte z Prahy za 1 013 Kč. Poletíte v pátek či v sobotu a vrátíte se v pondělí.

Příkladový termín: 4. – 6.5. 2019  cestovní období: květen a červen

VÍCE TERMÍNŮ

Brusel

Brusel nemá zrovna nekonečně mnoho památek, ale svoje kouzlo rozhodně má a na prodloužený víkend je jeho návštěva akorát. Nezapomeňte navštívit ikonu Bruselu Atomium a slavnou budovu Grand Palace na bruselském náměstí, instituce Evropské unie či sochu čůrajícího chlapečka. Příletíte na Charleroi cca hodinu cesty do centra, přičemž jízdenka stojí 14 euro.

JoaquinAranoa / Pixabay

Ubytování

V Bruselu seženete ubytování kolem 1 400 Kč na noc pro 2 osoby. Hledejte na booking.com nebo na AIRBNB se slevou 725 Kč či 10% slevu na booking.com 

The post Víkendové letenky do Bruselu 🇧🇪 z Prahy za 1 013 Kč appeared first on Obleť svět.

zobrazit celý článek


Autor: makak


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.