Booking.com

Wizz Air přidává z Vídně 6 nových linek

Vídeňské letiště Schwechat je již opravdu „Mekkou“ vyznavačů lowcost cestování. Níznonákladové společnosti Lauda a Wizz Air nadále tlačí na vnitroevropských linkách domácího dopravce Austrian do ústraní. Nejčerstvější zprávy z Vídně pak zvěstují přidání dalších 6 nových linek v podání maďarské aerolinky.

Nově se cestovatelé mohou těšit na letecké spojení východním směrem (která se určitě řadí mezi ta atraktivnější) do albánské Tirany, kosovské Prištiny, řeckých Athén. Další linky pak budou směřovat na západ – do Kolína nad Rýnem, Londýna Lutonu a španělského Castellonu. Celkově tak v portfoliu aerolinky Wizz Air na odletech z Vídně naleznete již 44 linek.

Spojení do Athén (denně), Kolína nad Rýnem (denně), Prištiny (4x týdně) a Tirany (3x týdně) bude zahájeno 18. prosince 2019. Zatímco spoje do Londýna a Castellonu začnou létat až od 1. července 2020.

Letenky jsou již v prodeji přímo na stránkách Wizz Airu. Členové Wizz Air Discount Clubu se již nyní mohou těšit na zpáteční letenky pod tisícovku do všech balkánských destinací.

The post Wizz Air přidává z Vídně 6 nových linek appeared first on Zaletsi.cz.

Zobrazit celý článek


Autor: Tonda Jelinek


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.

Komentáře: