Booking.com

Zimní multi-city letenky z Prahy: Bologna + Barcelona za 1 411 Kč

Zaleťte si v zimě do 2 destinací během jednoho výletu. Navštívíte italské město Bologna a také Barcelonu. Zimní multi-city letenky z Prahy koupíte za 1 411 Kč.  V každém z měst strávíte minimálně  2– 4 celé dny, dobu pobytu si však můžete nastavit podle sebe.

Příkladový termín: 24. – 29.1.2019      cestovní období: prosinec a leden 2019

VÍCE TERMÍNŮ

Vyhledejte si zimní multi-city letenky z Prahy

Pokud Vám nevyhovuje doba pobytu nebo byste si chtěli zaletět do jiných destinací, vyhledejte si nejlevnější kombinace přes vyhledávač eurotripů Flightics.

Bologna

Italské město Bologna je univerzitní město s historickým centrem a bezkonkurenčním jídlem. Naleznete zde náměstí Piazza Maggiore, baziliku San Petronio, starodávné věže Boloňskou univerzitu, která se řadí mezi nejstarší na světě. Bologna, která leží v malebné Pádské nížině, nabízí příjemnou mozaiku typicky oranžovo-červených budov obklopených zelenými kopci, z nichž na jednom se tyčí působivý kostel Santuario di Madonna di San Luca, který stojí za výstup. Odtud budete mít krásný výhled na celou Bolognu.

Barcelona

Španělské město Barcelona nebo – li hlavní město Katalánska láká na spoustu památek. Rozhodně byste si něměli nechat ujít symbol Barcelony Sagradu Familii, Dům Batlló, barcelonský přístav, zpívající fontány, dechberoucí La Ramblu, park Güell a příznivci fotbalu můžou zajít na Camp Nou.

Ubytování

Bologni pořídíte ubytování od 1 400 Kč a v centru Barcelony vychází ubytování na 1 noc pro dvě osobyna 1 600 Kč . Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 725 Kč!