Booking.com

Zimní multi-city trip 2v1: Milán + Neapol od 1 274 Kč

Zaleťte si během zimy do Itálie za super cenu! Navštívíte 2 velkoměsta – Milán a Neapol najednou. Multi-city letenky z Brna, Ostravy či Prahy s příletem zpět do Prahy vás budou stát 1 274 Kč. Využijte kombinaci levných letenek a naplánujte si zimní multi-city trip!

Příkladový termín: 13. – 21.1. 2019         cestovní období: leden a únor

VÍCE TERMÍNŮ

Naplánujte si svůj zimní multi-city trip

Trip si můžete vyhledat podle vlastních představ přes vyhledávač eurotripů Flightics, kde si navolíte flexibilní data odletu (př. 1.1. – 1.3.) a dobu pobytu v každém městě (např. 2-3 dny). Vyhledávač projde celé 2 měsíce a sestaví nejlevnější Eurotrip s nízkonákladovkami po Evropě.

Milán

Navštivte druhé největší italské město, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán.Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.

IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Neapol 

V Neapoli vládne chaos a nepořádek. Na druhou stranu je Neapol vlastně nádherná a zajímavá. Projděte se ulicí Spaccanapoli a  navštivte Castel NuovoUrčitě se vydejte na jednodenní výlet do Pompejí a okolí Vesuvu. Další zastávka by neměla chybět na ostrovu Capri. Z Neapole každou hodinu vyplouvá trajekt, který stojí 12 eur.

Ioome / Pixabay

Ioome / Pixabay

Ioome / Pixabay

Ubytování 

Miláně se ubytování pohybuje od 1 600 Kč, v Neapoli se pak ubytujete od 1 400 Kč. Ubytování hledejte na booking.com nebo můžete využít služby AIRBNB a ušetřit na prvním ubytování 725 Kč!