Booking.com

Žlutá jízda s RegioJetem – zahraniční cestování už za 299 Kč

13. 9. 2018

Žlutý dopravce RegioJet přichází po nějaké době s limitovanou akční nabídkou Žlutá jízda s RegioJetem, díky které můžete cestovat do vybraných zahraničních destinací už za 299 Kč. Dnes a zítra tak pořídíte cestování autobusy RegioJetu super výhodně. Vyberte si z balíčku deseti destinací jen za 299 Kč a z balíčku více než třiceti destinací jen za 499 Kč. Odjezd si můžete naplánovat až do 15. října 2018.

Jízdenky koupíte výhradně online nebo přes mobilní aplikaci RegioJetu. Akce Žlutá jízda s RegioJetem trvá pouze 2 dny, od 13. 9. do 14. 9. 2018. Za akční ceny cestujete i ve směru z Evropy do Česka. Počet zlevněných jízdenek je limitovaný. Více podrobností najdete na stránkách dopravce.


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ

Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.
Ty nejlepší hotely a penziony vyhledávejte zde