Booking.com

Zpáteční letenky do Dublinu☘️ i na prodloužený víkend od 739 Kč

Zaleťte si v zimních měsících do irského Dublinu. Třeba i na prodloužený víkend! Levné zpáteční letenky do Dublinu pořídíte z Vídně od 739 Kč. Termíny jsou dostupné od poloviny ledna až do konce února. Letět můžete na 2 – 6 dní, záleží na Vás.

Příkladový termín: 26.1. – 29.1. 2019  cestovní období: leden a únor

Letenky na prodloužené víkendy seženete od pátka či soboty do pondělí za 887 Kč.

VÍCE TERMÍNŮ

Dublin

V Dublinu jednoznačně navštivte Temple Bar, Trinity College, Dublin Castle, katedrálu Sv. Patrika, Jamesona a doslova nasávejte skvělou atmosféru úžasného města.  Z letiště v Dublinu se dostanete do centa městským autobusem za necelé 2 eura. Do centra jezdí autobus č. 16. INFO

Ubytování

V Dublinu se ubytování pohybuje od 1 200 Kč pro dvě osoby na noc. Pokud využijete Smart nabídky či Genius programu na booking.com , ušetříte na ubytování až 65%! Také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 630 Kč.

The post Zpáteční letenky do Dublinu☘️ i na prodloužený víkend od 739 Kč appeared first on Obleť svět.

zobrazit celý článek


Author: makak


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ

Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.
Ty nejlepší hotely a penziony vyhledávejte zde