Booking.com

Zpáteční letenky do Istanbulu včetně velkého zavazadla za 4690 Kč

4. 7. 2018

V rezervačním portálu Pelikan.cz jsou k dostání pro nadcházející zimní sezónu (pro lety od listopadu 2018 do března 2019) zajímavě naceněné zpáteční letenky z Prahy do největšího tureckého města Istanbulu, které zakoupíte ve vybraných termínech za 4690 Kč. Jde o přímé lety společnosti Turkish Airlines v jejichž ceně je menší a větší příruční zavazadlo a podpalubní zavazadlo do 20 kg.

Akční zpáteční letenky z Prahy do Istanbulu vyhledávejte zde

K levným letenkám do tureckého Istanbulu budete potřebovat i levné ubytování. To můžete vyhledávat na rezervačním portálu Booking.com


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ

Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.
Ty nejlepší hotely a penziony vyhledávejte zde


VÁŠ PRŮVODCE NA CESTY

Pro lepší orientaci na vašich cestách doma i ve světě doporučujeme světoznámé průvodce LONELY PLANET se kterými se na vaší dovolené nejen neztratíte, ale poznáte i mnoho zajímavých míst a památek.
Průvodce Lonely Planet zakoupíte přímo v eshopu vydavatele