Booking.com

Zpáteční letenky do italského Bergama ☕ od 538 Kč

Zaleťte si v zimních a jarních měsících do italského Bergama. Zpáteční letenky do Bergama pořídíte z Ostravy či Brna od 538 Kč. Termíny jsou dostupné únor a březen. Letět můžete na 2 – 8 dní, záleží na Vás.

Příkladový termín: 24.3. – 28.3. 2019  cestovní období: únor a březen

VÍCE TERMÍNŮ

Milán/Bergamo: 

Navštívit můžete druhé největší italské město – Milán, slavné jako město obchodu a módy a fotbalových klubů AC a Inter Milán a nebo také můžete zůstat v Bergamu, kam přiletíte.  Pokud se vydáte do 50 km zvdáleného Milána, cesta Vás vyjde na 5 euro za jednosměrnou jízdenku s TerraVision.

Také se můžete vydat k nedalekému jezeru Lago di Como či Lago di Garda a spojit tak návštěvu Milána s příjemnou dovolenou v oblasti nádherných jezer.

IgorSaveliev / Pixabay

IgorSaveliev / Pixabay

Ubytování

Ubytování v Bergamu se pohybuje kolem 1 000 Kč na noc pro dvě osoby. Hledejte na booking.com nebo  můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.

The post Zpáteční letenky do italského Bergama ☕ od 538 Kč appeared first on Obleť svět.

zobrazit celý článek


Autor: makak


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ


Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.