Booking.com

Zpáteční letenky do New Yorku za 5990 Kč

20. 10. 2018

Levné zpáteční letenky z Vídně do New Yorku za parádní cenu 5990 Kč najdete v nabídce rezervačního portálu Pelikan.cz pro vybrané termíny první poloviny roku 2019. Lety jsou s přestupem v Londýně a operují je aerolinky British airways v kombinaci s American airlines. V ceně letenky je jedno příruční zavazadlo do 10 kg a jedno příruční zavazadlo do 3 kg.

Akční zpáteční letenky z Vídně do New Yorku vyhledávejte zde

K levným letenkám do New Yorku budete potřebovat i levné ubytování. To můžete vyhledávat na rezervačním portálu Booking.com


VÁŠ PRŮVODCE NA CESTY

Pro lepší orientaci na vašich cestách doma i ve světě doporučujeme světoznámé průvodce LONELY PLANET se kterými se na vaší dovolené nejen neztratíte, ale poznáte i mnoho zajímavých míst a památek.
Průvodce Lonely Planet zakoupíte přímo v eshopu vydavatele


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ

Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.
Ty nejlepší hotely a penziony vyhledávejte zde