Booking.com

Zpáteční letenky na prodloužený víkend v Nice 🇫🇷 za 1 160 Kč

Vydejte se během ledna na prodloužený víkend k Azurovému pobřeží! Zpáteční letenky na prodloužený víkend pořídíte z Vídně za super cenu  – 1 160 Kč. Do Nice poletíte v pátek a vrátíte se v pondělí.

Příkladový termín: 25. – 28.1. 2018  cestovní období: leden

VÍCE TERMÍNŮ

Nice

Nice je známé letovisko Francouzské riviéry. Ve městě se nachází paláce a promenády, z nich nejznámější je Andělská promenáda, kde panuje dokonalá atmosféra. Blízko Nice můžete zajet do Cannes, Monaka či Saint Tropez. Pokud si půjčíte auto, můžete zajet do vzdálenějšího Marseille či Avignonu.

Ubytování

Ubytování v Nice se pohybuje kolem 950 Kč. Ubytování hledejte na booking.com a nebo také můžete využít nabídky AIRBNB se slevou 725 Kč.

The post Zpáteční letenky na prodloužený víkend v Nice 🇫🇷 za 1 160 Kč appeared first on Obleť svět.

zobrazit celý článek


Author: makak


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ

Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.
Ty nejlepší hotely a penziony vyhledávejte zde