Booking.com

Zpáteční letenky na Sardinii, do Kalábrie, Španělska i Albánie od 3490 Kč

18. 6. 2018

Nebývá zvykem, abyste levné letenky zakoupili na slevovém portálu. Dnes se však v nabídce Slevomatu objevily za zajímavé ceny zpáteční letenky z Prahy na Sardinii, do Kalábrie, Španělska i Albánie, a to pro odlety ještě teď v červnu. Letenky lze pořídit už od 3490 Kč.

Zpáteční letenky na Sardinii, do Kalábrie, Španělska i Albánie za super ceny zde

Doma dobře, na dovolené nejlíp!

A kdy je nejlepší čas na dovolenou vyrazit? Třeba zrovna hned! Využijte skvělou akci CK Delfín travel a pořiďte si prostřednictvím Slevomatu letenky do vyhlášených dovolenkových destinací. Na palubě letadla největší polské charterové společnosti Enter Air můžete sedět už za pár dní – v nabídce jsou 4 cíle a 5 červnových termínů.

Španělsko, Murcia: 19. až 26. 6. 2018

Itálie, Sardinie: 20. až 27. 6. 2018

Itálie, Kalábrie: 14. až 21. 2018 a 21. až 28. 6. 2018

Albánie, Tirana: 19. až 28. 6. 2018

V ceně voucheru je zpáteční letenka z Prahy včetně letištních tax i jedno palubní a jedno odbavené zava­zadlo. Žádné troškaření, na dovolenou si sbalte všechno, co potřebujete! Co během dovolené podniknete, to už je plně ve vaší režii – koupání a slunění na plážích je program číslo jedna, všude je ale i spousta atraktivních výletních cílů, kterými si lenošení u vody můžete proložit.


VÁŠ PRŮVODCE NA CESTY

Pro lepší orientaci na vašich cestách doma i ve světě doporučujeme světoznámé průvodce LONELY PLANET se kterými se na vaší dovolené nejen neztratíte, ale poznáte i mnoho zajímavých míst a památek.
Průvodce Lonely Planet zakoupíte přímo v eshopu vydavatele

CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ

Aby vás na cestách nezaskočily nějaké nepříjemnosti, nezapomeňte si sjednat to správné cestovní pojištění. Kromě zdraví si můžete pojistit zavazadla, zpoždění letu, ale i odpovědnost za nechtěně způsobené škody.
Cestovní pojištění, které bude odpovídat vašim představám a cenovým možnostem vybírejte ZDE