Booking.com

Zpáteční letenky z Prahy do Bostonu za 12990 Kč

6. 7. 2018

Pro listopadové cesty do amerického Massachusetts můžete využít zajímavě naceněné letenky aerolinek Turkish Airlines. Zpáteční letenky z Prahy do Bostonu s krátkým přestupem v Istanbulu pořídíte v rezervačním portálu Pelikan.cz za dobrou cenu 12990 Kč. V ceně jsou kromě malého a velkého kabinového zavazadla i 2 ks podpalubních zavazadel s maximální povolenou váhou 23 kg za každé.

Akční zpáteční letenky z Prahy do Bostonu vyhledávejte zde

K levným letenkám do Bostonu budete potřebovat i levné ubytování. To můžete vyhledávat na rezervačním portálu Booking.com


VÁŠ PRŮVODCE NA CESTY

Pro lepší orientaci na vašich cestách doma i ve světě doporučujeme světoznámé průvodce LONELY PLANET se kterými se na vaší dovolené nejen neztratíte, ale poznáte i mnoho zajímavých míst a památek.
Průvodce Lonely Planet zakoupíte přímo v eshopu vydavatele


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ

Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.
Ty nejlepší hotely a penziony vyhledávejte zde