Booking.com

Zpáteční letenky z Prahy do Havany za 15790 Kč

17. 7. 2018

V rezervačním portálu Pelikan.cz se objevily pro nadcházející podzim a zimu zajímavě naceněné letenky z Prahy do kubánské Havany. Cena zpátečních letenek stojí ve vybraných termínech 15790 Kč. Lety s přestupem v tureckém Istanbulu operují aerolinky Turkish Airlines. V ceně letenek je malé a větší kabinové zavazadlo a dvě podpalubní zavazadla do 23 kg za jedno.

Akční zpáteční letenky z Prahy do Havany vyhledávejte zde

K levným letenkám do Havany budete potřebovat i levné ubytování. To můžete vyhledávat na rezervačním portálu Booking.com


VÁŠ PRŮVODCE NA CESTY

Pro lepší orientaci na vašich cestách doma i ve světě doporučujeme světoznámé průvodce LONELY PLANET se kterými se na vaší dovolené nejen neztratíte, ale poznáte i mnoho zajímavých míst a památek.
Průvodce Lonely Planet zakoupíte přímo v eshopu vydavatele


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ

Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.
Ty nejlepší hotely a penziony vyhledávejte zde