Booking.com

Zpáteční letenky z Prahy do Pekingu za 11490 Kč

25. 7. 2018

Ve vybravých termínech od září 2018 do dubna 2019 zakoupíte na rezervačním portálu Pelikan.cz zpáteční letenky z Prahy do Pekingu za příznivou cenu 11490 Kč. Lety s přestupem v Paříži operují aerolinky Air France. V ceně letenek je jedno příruční zavazadlo do 2 kg, 1 kabinové zavazadlo do 10 kg a podpalubní zavazadlo do 23 kg.

Akční zpáteční letenky z Prahy do Pekingu vyhledávejte zde

K levným letenkám do Pekingu budete potřebovat i levné ubytování. To můžete vyhledávat na rezervačním portálu Booking.com


VÁŠ PRŮVODCE NA CESTY

Pro lepší orientaci na vašich cestách doma i ve světě doporučujeme světoznámé průvodce LONELY PLANET se kterými se na vaší dovolené nejen neztratíte, ale poznáte i mnoho zajímavých míst a památek.
Průvodce Lonely Planet zakoupíte přímo v eshopu vydavatele


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ

Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.
Ty nejlepší hotely a penziony vyhledávejte zde