Booking.com

Zpáteční letenky z Prahy do Šanghaje za 13390 Kč

24. 10. 2018

Pokud plánujete v průběhu letošní zimy nebo příštího jara návštěvu Číny, mohly by se vám hodit levné zpáteční letenky do Šanghaje, které ve vybraných termínech od listopadu 2018 do května 2019 pořídíte na rezervačním portálu Pelikan.cz za příjemnou cenu 13390 Kč. Lety s krátkým přestupem ve švýcarském Curychu operují aerolinky SWISS. V ceně letenky jsou dvě příruční zavazadla a jedno podpalubní zavazadlo.

Akční zpáteční letenky z Prahy do Šanghaje vyhledávejte zde

K levným letenkám do Šanghaje budete potřebovat i levné ubytování. To můžete vyhledávat na rezervačním portálu Booking.com


VÁŠ PRŮVODCE NA CESTY

Pro lepší orientaci na vašich cestách doma i ve světě doporučujeme světoznámé průvodce LONELY PLANET se kterými se na vaší dovolené nejen neztratíte, ale poznáte i mnoho zajímavých míst a památek.
Průvodce Lonely Planet zakoupíte přímo v eshopu vydavatele


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ

Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.
Ty nejlepší hotely a penziony vyhledávejte zde