Booking.com

Zpáteční letenky z Prahy do Tokia za 13690 Kč

2. 7. 2018

Pokud vás láká návštěva Japonska a poohlížíte se po výhodných letenkách na tento ostrovní stát ve východní Asii, můžete využít akční nabídku italských aerolinek Alitalia a od září 2018 do května příštího roku využít lety z Prahy do Tokia s přestupem v Římě. Ve vybraných termínech zaplatíte za zpáteční letenku 13690 Kč. V ceně letenky jsou dvě příruční zavazadla a dvě podpalubní zavazadla s maximální hmotností 23 kg na 1 zavazadlo.

Akční zpáteční letenky z Prahy do Tokia vyhledávejte zde

K levným letenkám do Tokia budete potřebovat i levné ubytování. To můžete vyhledávat na rezervačním portálu Booking.com


VÁŠ PRŮVODCE NA CESTY

Pro lepší orientaci na vašich cestách doma i ve světě doporučujeme světoznámé průvodce LONELY PLANET se kterými se na vaší dovolené nejen neztratíte, ale poznáte i mnoho zajímavých míst a památek.
Průvodce Lonely Planet zakoupíte přímo v eshopu vydavatele


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ

Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.
Ty nejlepší hotely a penziony vyhledávejte zde