Booking.com

Zpáteční letenky z Vídně do Keni za 10990 Kč

V nabídce rezervačního portálu Pelikan.cz se objevily levné zpáteční letenky z Vídně do hlavního města Keni – Nairobi, kam můžete ve vybraných termínech od listopadu 2018 do dubna 2019 vycestovat za příjemnou cenu 10990 Kč. Lety s krátkým přestupem v Káhiře operují egyptské aerolinie Egyptair. V ceně letenek je 1 příruční zavazadlo a 1 podpalubní zavazadlo.

Akční zpáteční letenky z Vídně do Nairobi vyhledávejte zde

K levným letenkám do hlavního měšsta Keni – Nairobi budete potřebovat i levné ubytování. To můžete vyhledávat na rezervačním portálu Booking.com


TY NEJLEPŠÍ HOTELY A PENZIONY PRO VAŠE SPOKOJENÉ CESTOVÁNÍ

Aby se vaše cestování opravdu vydařilo, vyberte si z nabídky rezervačního portálu Booking.com vhodné ubytování v hotelu nebo penzionu podle vašich preferencí. Vybírat můžete podle ceny, kvality ubytování, hodnocení klientů nebo vzdálenosti od centra vámi navštívené destinace. Booking.com, to jsou tisíce prověřených hotelů a penzionů po celém světě pro vaše spokojené cestování.
Ty nejlepší hotely a penziony vyhledávejte zde

VÁŠ PRŮVODCE NA CESTY

Pro lepší orientaci na vašich cestách doma i ve světě doporučujeme světoznámé průvodce LONELY PLANET se kterými se na vaší dovolené nejen neztratíte, ale poznáte i mnoho zajímavých míst a památek.
Průvodce Lonely Planet zakoupíte přímo v eshopu vydavatele